January 23, 2022
Portali Shprehja

Beniada fiton pushime në Dubai dhe Maldive, pjesa tjetër e shtëpisë flenë jashtë

Beniada është banorja që i del përballë kutisë së ‘pandorës’.

Beniadës i është ofruar një pushim me familje.

Tact Watches

Ajo do të fillojë pushimet në Dubai dhe do të kalojë pastaj në Maldive.

E nuk kishte si t’i ikte kjo Beniadës ku pranoi këtë dëshirë. Por e keqja e kësaj ishte vetëm një person do të qëndrojë brenda shtëpisë ndërsa pjesa tjetër e shtëpisë do të kalojnë natën jashtë.

Beniada ka zgjedhur Einxhelin të qëndrojë me të.

Pjesa e banorëve nuk është se e pritën edhe aq mirë.

Por prapë se prapë i thanë Beniadës të mos mërzitej pasi për pushime ja vlen.


Të Ngjajshme

Mes lotëve, Adele mahnit fansat me surprizën e saj

Gjendja emocionale e rënduar, Beatrix refuzon të shfaqet edhe në intervista

“I shkreti Dagzi, ajo rri veç diskove puthu me njërin..”, reperi i njohur habit me akuzat e rënda për Einxhel

Leave a Comment