September 28, 2020
Portali Shprehja

Berisha mesazh Ramës: Një mirëmëngjes për Edvinin! (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ironizon pasardhësin e tij në Kryeministri, Edi Rama, duke I kujtuar situatën e rëndë ekonomike, ku bizneset ankohen për mungesën e ujit.

“Një mirëmëngjes për Edvinin!”, shkruan Berisha duke publikuar dhe fotografinë e mëposhtme.

Nje miremengjes per Edvinin! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 1. September 2020

 

Të Ngjajshme

SHVL-UÇK: Kundër përdorimit të dhunës ndaj strukturave të OVL UÇK në Prishtinë

admin

Arrestime nga Specialja në Maqedoni? Katër vetura të EULEX-it futen në Maqedoni dhe nisen drejt Tetovës

admin

Kosovë: Përfundon paraqitja e parë e Salih Mustafës para Speciales

admin

Leave a Comment