May 16, 2021
Portali Shprehja

Bes Kallaku uron Ijen me fjalët e ëmbla për ditëlindje

Bes Kallaku është një nga aktorët më të suksesshëm të skenës shqiptare dhe gjithashtu një këngëtar mjaft i pëlqyer, shkruan “Kosovarja”. Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpesh përpos jetës profesionale, ndan edhe shume fotografi nga jeta private. Besi është bashkëshorti i këngëtares shumë të dashur nga publiku, Xhensila Myrtezaj dhe ka një […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment