April 2, 2023
Portali Shprehja

BESA ‘dridh’ Austrinë, qindra mërgimtarë në themelimin e degës

Lëvizja BESA sonte ka mbajtur kuvendin themelues të degës së saj në Austri, si pjesë e strukturave të diasporës.

Kryetar i degës së Besës në Austri është zgjedhur Rashit Bardhi.

Ajo që vërrehet është prezenca masovike e mërgimtarëve në këtë tubim.

 

Të Ngjajshme

Ekspertët pohojnë: Kjo pije është më e dobishme se uji, mbron kockat dhe muskujt

Mediat spanjolle për suksesin e Shqipërisë në minifutboll

Trajneri i Çellsit pranon: Duhet të shesim!

Leave a Comment