April 2, 2023
Portali Shprehja

BESA formon nëndegë në Stockerau të Austrisë

Lëvizja Besa gjithnjë e më shumë po shtrihet në diasporë. Krerë e kësaj partie gjenden në Austri ku po takojnë diasporën shqiptare ndërsa nuk mungon as ngritja e strukutrave në këto shtete.

“Përkrahje dhe prezencë madhështore në ditë-natën e themelimit të Nëndegës së Lëvizjes BESA në Stockerau, në të cilën u zgjodhën kryesia me:
• Mexhit Shaini Kryetar (Çellopek-Zhelinë)
• Driton Mehmedi Nënkryetar ( Kumanovë)
• Muamedin Mehmedi arkëtar ( Orizare )
• Fitim Qeqa Sekretar (Veleshta-Strugë )
#ShpresaTeLëvizjaBesa”, ka shkruar nënkryetari i kësaj partie, Fatmir Limani./ZYRTARE.net/

Të Ngjajshme

Trajneri i Çellsit pranon: Duhet të shesim!

Kilian Mbape, vendos të ardhmen në ditët në vijim

Hoze Murinjo do yllin e Mançester Junajtedit te Roma

Leave a Comment