November 29, 2021
Portali Shprehja

Besa nuk është pjesë e Qeverisë

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në 21LiveNews, theksoi se Lëvizja Besa nuk është pjesë e Qeverisë Zaev2.

“Nuk është e vërtetë që Besa është pjesë e Qeverisë. Ministrat tanë kanë dhënë dorëheqje dhe ne nuk jemi pjesë e Qeverisë. Kastriot Rexhepi mund të flasë për veten e tij. Ai është përjashtuar nga të gjitha funksionet partiake.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment