-1 C
Skopje
December 6, 2019
BLUE

Beyonce publikon foto të reja, duket më seksi se kurrë

Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. 

Këngëtarja Beyonce është veshur kështu për galambrëmbjen “Shawn Carter Foundation” që mbahet sonte. 

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Kuleta e saj “One Dollar Bill”, ra në sy dhe u komentua pozitivisht nga fansat e saj

Artikuj të ngajshëm

Arta Nitaj parkon keq, e gjen këtë mesazh në veturë

shprehja

A po paralajmëron Afrona shtatzëninë e saj

shprehja

Kur Shkenda tregon pak nga gjoksi i saj

shprehja