January 28, 2022
Portali Shprehja

Biden: Kam në plan të rikandidoj në vitin 2024, veçanërisht nëse Donald Trump është në anën tjetër

Presidenti amerikan Joseph Biden ka thënë se planifikon të kandidojë sërish në zgjedhjet e ardhshme në 2024 dhe nëse do të kandidonte paraardhësi i tij Donald Trump, kjo do të rriste gjasat e rikandidimit.

Tact Watches

“A po planifikoni të kandidoni sërish?” është pyetur Biden nga prezantuesi i ABC News, David Moore, përcjell INA.

“Kam shumë respekt për fatin. Fati më ka ndërhyrë shumë herë në jetën time. Nëse kam shëndet të mirë si tani, do të kandidoj sërish”, tha Biden. (INA)

Të Ngjajshme

Hoti: Kërkesa për tri doza të vaksinës për të hyrë në Kosovë është vërtetë e pakuptimtë

admin

Rama: Jam i vetmi pa titull shkencor kam vetëm Bachelor, shqiptarët të gjithë me Master

admin

Togerja Liridona Baftjari-Jashari shpallet studentja më e mirë ndërkombëtare në Stamboll

admin

Leave a Comment