January 23, 2022
Portali Shprehja

Bie dukshëm vlera e Bitcoin, ja sa kushton sot

Njëra ndër kriptovalutat më të përdorura është ajo e Bitcoinit e që vlera e tij vazhdon të përditësohet çdo ditë, transmeton lajmi.net.

Vlera e Bitcoinit ka rënë dukshëm ditët e fundit, sot vlera e një kriptomonedhe të tillë është rreth 41 mijë e 750 dollarë.

Tact Watches

Është kjo një rënie e dukshme e vlerës së Bitcoit, pasi vetëm disa ditë më parë më 1 janar 2022 vlera e tij ishte afro 48 mijë dollarë.

Bitcoin shifrën më të lartë e kishte prekur në nëntor të vitit të kaluar, kur një Bitcoin pati vlerë deri në 68 mijë dollarë. /Lajmi.net/

 

.

Të Ngjajshme

Kur dhe pse duhet t’i hidhni ujë të vluar veturës suaj

admin

Kompania e Muskut do të fillojë testet e vendosjes së çipave të trurit te njerëzit

admin

Bie drastikisht vlera e Bitcoin

admin

Leave a Comment