December 3, 2022
Portali Shprehja

Bien çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

Çmimi i benzinave në Maqedoni do të ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 3 denarë.

Çmimet sipas vendimit të fundit:

EUROSUPER BS 95/ 91,50 (denarë/litër)
EUROSUPER BS 98/ 94,00 (denarë/litër)
EURODIZEL/ 93,00 (denarë/litër)
Vaj ekstra i lehtë/ 88,00 (denarë/litër)

Të Ngjajshme

Kalendari historik i datës 2 dhjetor

Më në fund MPB-ja tregoi se si seanca e mbyllur përfundoi në YouTube

Pushtoi fushën me flamurin ylber dhe disa mesazhe në fanellë, italiani zbulon se çfarë i tha Infantino pas ndeshjes

Leave a Comment