June 22, 2021
Portali Shprehja

Big Mama rrëfehet mes lotësh momentet dhe fjalët e fundit të babit

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Big Mama ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka folur për babain e ndjerë. Në një rrëfim për “Ky emër nuk ka nevojë prezantim”, këngëtarja tregoi se babai ka qenë një ndër mbështetësit e saj më të mëdhenj. E përlotur, Big Mama kujtoi fjalët e fundit të […]

.

Të Ngjajshme

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Leave a Comment