Billie Eilish e lumtur me jetën melankolike

Billie Eilish këngëtarja 18-vjeçare e cila u dekorua me më së shumti çmime të ‘Grammy’-s këtë vit po e pëlqen jetën në karantinë, shkruan Mirror, transmeton lajmi.net.

Adoleshentët në këtë kohë janë duke folur mes vete në Skype, FaceTime, dhe në platforma të tjera digjitale, por një 18-vjeçare nuk sheh gjë më të kot se kjo.

Është fjala për Billien këngëtarja e shumë pëlqyer thotë se e do shoqërinë e saj por ndjehet më mirë kur është e vetmuar.

“Unë i dua miqtë e mi, nuk mund të pres që t’i shoh ata, më mungojnë shumë, por në të njëjtën kohë … jam mirë”.

“Unë ndjehem mirë kur jam e vetmuar, më pëlqen të jem e vetmuar”.

Megjithatë ajo nuk është krejtësisht e vetmuar, interpretuesja e kolonës zanore të ‘No time to di’ është në karantinë me dy qenët e saj të racës Pitbull.

Një kokë ‘antike’ kjo e Billiet apo jo? /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Agnesa Vuthaj shfaqet plot stil në Javën e Modës në Paris

shprehja

Këngëtarja shqiptare nuk ndalon me pozat provokative, shfaqet sërish joshëse

shprehja

‘Ushtrime në kushte të shtëpisë”, kështu po i kalon ditët në karantinë Kida

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë