Blac Chyna i lë pak vend imagjinatës, bikinit e vogla ia zbulojnë gati të gjitha

Blac Chyna pozoi me rroba banjo të hirta, ndërsa fotografitë i ndau me ndjekësit në Instagram të premten, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Ylli televiziv, 32 vjeçe, tregoil linjat e saj në bikini të guximshme, të cilat ishin shumë të vogla.

Chyna tregoi tatuazhet e saj me lule dhe bel, në rroba banjot që i kishte veshur.

Duke stiluar flokët e saj në gërsheta të gjata, ish-partnerja e Robert Kardashian tregoi shumë teksa pozoi para kamerës.

Në mbishkrimin që ua la fotove, ajo shkruan “Ajo që doja të bëja ishte të pikturoja rrezet e diellit në anën e një shtëpie”.

Blac është në një betejë kujdestarie me ish-partnerin Rob Kardashian, për vajzën e tyre Dream. /Lajmi.net/

 

loading...

Të ngjajshme

Jonida Maliqi detyrohet të çojë në gjyq shoqen e fëmijërisë

shprehja

Jennifer Aniston befason infermieren që u prek nga COVID-19

shprehja

DJ Regard sjell remiksin e “Don’t Start Now” të Dua Lipës

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë