7.7 C
Skopje
December 12, 2019
BLUE

Blendi Fevziu paguan moderatorin kosovar në emision – Kjo është arsyeja

Ai i dha një shumë parash moderatorit Sadri Imeri! Ja pse.

Artikuj të ngajshëm

Gruaja mashtroi në emisionin e saj! Reagon Arbana Osmani

shprehja

Adelina një zonjë e rëndë, kaq bukur e ka kombinuar pallton me çizme

shprehja

Demi Rose shkon një hap tutje, pozon tërësisht e zhveshur dhe fotot janë të përkryera – (Foto)

shprehja