December 1, 2020
Portali Shprehja

Bleona Qereti nuk po di të plaket, sa në top formë që duket!

Ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo është tejet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Si çdo herë, ajo duket kaq e thjesht dhe e bukur. Padyshim, bukuria e saj është për çdo lëvdatë.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });


Të Ngjajshme

Mirsa ndan imazhin më të mirë me familjen

admin

Genta dhe turku e dekorojnë shtëpinë në mënyrën më të mirë

admin

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Leave a Comment