January 23, 2022
Portali Shprehja

Bleona Qerreti duket e mahnitshme në imazhin e fundit

Bleona Qerreti ndër vite ka sjellur gjëra të reja dhe shumë ndryshe nga të tjerët.

Ani pse është paragjykar mjaftë shumë, asaj nuk është se i ka penguar ky fakt, shkrua”Kosovarja”.

Tact Watches

Së fundmi, në llogarinë e saj Instgram ka shpërndarë disa fotografi bardh dhe zi, në të cilat po duket yll hollivuian.

Ajo është kaq tërheqëse dhe joshëse, sidomos me pozat e marrura në këto fotografi./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Mes lotëve, Adele mahnit fansat me surprizën e saj

Gjendja emocionale e rënduar, Beatrix refuzon të shfaqet edhe në intervista

“I shkreti Dagzi, ajo rri veç diskove puthu me njërin..”, reperi i njohur habit me akuzat e rënda për Einxhel

Leave a Comment