December 3, 2021
Portali Shprehja

Blerim Bexheti bashkë me Ali Ahmetin, Musa Xhaferin e Izet Mexhitin

Blerim Bexheti, ka postuar në rrjetin e tij në Facebook foto ku shihet në shoqëri të Kryetarit të BDI, Ali Ahmetit, deputetit Izeti Mexhiti dhe ish zv/kryeministrit Musa Xhaferi.

Nuk dihet çfarë ka qenë temë e takimit, por pas një kohe të gjatë në një tavolinë bashkë mund të shihen Ali Ahmeti e Musa Xhaferi.

Tact Watches

Gjithashtu, në opinion ky grup njihet edhe si “grupi i zjarrit” në BDI.

Blerim Bexheti ka shkruar: “Bashkë fitimtarë…”

Cila është porosia e këtij foto lajmi të postuar nga Blerim Bexheti, mbetet te shihet ditëve në vazhdim./TV21

Të Ngjajshme

Udhëtimi i fundit! Kufomat e të ndjerëve priten me homazhe shtetërore

admin

Ali Ahmeti: Shpirti i tyre u prehtë në paqe!

admin

Kemi punë me Qeverinë më të paaftë! Zgjedhje të shpejta parlamentare!

admin

Leave a Comment