June 23, 2021
Portali Shprehja

Blero drejt Zvicrës për ta festuar ditëlindjen e vjehrrit

Blero ka udhëtuar drejt Zvicrës për ditëlindjen e vjehrrit. Ai dhe gruaja e tij Afrona nga Prishtina udhëtuan atje për të qenë pranë familjes Dika. Ka qenë Afrona ajo e cila ndau fotografi në Instagram teksa ka uruar edhe babanë për ditëlindje me fjalët më të mira.

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment