5.7 C
Skopje
December 10, 2019
BLUE

Blerona e lë në hija Luanën, merr vëmendjen në emisionin e saj!

Ajo si çdo herë ka marrë vemendjen, madje edhe në këtë emision ku në qendër të vëmendjës gjithmonë është Luana, shkruan “Zëri.info”.

Blerona për këtë emision ka zgjedhur një veshje elegante, në të cilen edhe pse e ka mbuluar trupin sërish duket një bombë e vërtetë.

Më poshtë shihni fotografitë dhe emisionin e plote:

Më poshtë shihni fotografitë dhe emisionin e plote:

Artikuj të ngajshëm

Kështu endet rrugëve Kanye West

shprehja

Melinda, me foto të nxehta paralajmëron këngën e re

shprehja

Publikohet hiti i ri i Afrim Muqiqit ‘Djemt e Shqipes’ (VIDEO)

shprehja