January 16, 2022
Portali Shprehja

Bllokohet trafiku bregdetar në Bosfor, kjo është arsyeja

Ata kanë thënë se Bosfori, i cili është njëri ndër kanalet më të frekuentura ujore është bllokuar, transmeton lajmi.net.

Bosfori është bllokuar për shkak të disa problemeve në një tanker.

Tact Watches

Tankeri i prishur transportont evaj luledielli, ndërsa menjëherë kanë nisur punimet për rregullimin e tij.

Bosfori në Stamboll lidh Detin e Zi me Mesdheun, dhe është një prej korridoreve më të frekuentuara në botë. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

​Tri shenjat e horoskopit do të jenë me fat në janar – do të fitojnë para

admin

Cili është aplikacioni që përdoret më së shumti në Kosovë?

admin

Gruaja rrah keq nxënësin pasi ia goditën veturën me topa bore

admin

Leave a Comment