Bluza e hollë thekson pjesët intime të Françeska Jaçes

Françeska Jaçe ka arritur të marr sërish vëmendjen e publikut me foton e fundit të publikuar në një ashensor ku ajo duket mjaft tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Ish-banorja e Big-brother e cila posedon një stil unik të veshjes, ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj, bluza e hollë ia nxjerrë bukuroshes pjesët intime në shesh.

Françeska është e ndjekur nga qindra mijëra persona në Instagram dhe imazhet e saj pëlqehen shumë nga audienca. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Agnesa Vuthaj shfaqet plot stil në Javën e Modës në Paris

shprehja

Vedati i ‘Stupcave’: Ksi virusa e ksi knusa moti i kem kalu, pa rrymë e me qira

shprehja

“N’zemren e tina aty o Dafina”, këngë e re nga Duffy?

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë