January 16, 2022
Portali Shprehja

Bonucci “bëhet burrë”, përgëzon Interin: Ne luftuam, por nuk mjaftoi

Ai ishte gati të futej në fushë për të gjuajtur një nga penalltitë, por Leonardo Bonuccit iu mohua mundësia për të shënuar nga pika e bardhë. Në fund të kohës shtesë ishte Alexis Sanchez, ai që vulosi rezultatin 2-1, me Superkupën e Italisë 2021 që shkoi te zikaltrit. Kamerat e kanë portretizuar atë në një sherr me një zyrtar të Interit.

Më pas, Bonucci postoi një mesazh në rrjetet sociale për humbjen e Juventusit. “Ne luftuam, por nuk mjaftoi. Urime Interit! Të shtunën kemi një ndeshje tjetër dhe do të jetë e nevojshme të fitojmë për të vazhduar ndjekjen e objektivit. Forca Juve!”

Tact Watches

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonardo Bonucci (@bonuccileo19)

Goli në minutën e 120-të; Bonucci e nxjerr dufin ndaj zyrtarit të Interit (fotot)

.

Të Ngjajshme

LAJM I HIDHUR TE PSG | Pochettino humbet titullarin për sfiden ndaj Real?

admin

Juventus, surpriza e janarit: sulmuesi mund të vijë nga Rusia për 5 mln euro!

admin

155 sekonda dhe asist vendimtar! Luis Nani kthehet pas 4 vitesh në Serie A dhe lë gjurmë edhe si veteran

admin

Leave a Comment