May 21, 2022
Portali Shprehja

Bora del pa grim, por duket bukur

Prezantuesja dhe aktorja Bora Zemani është paraqitur sonte ashtu sikurse nuk e kemi parë asnjëherë

Bora është parë pas një dushi dhe duket bukur edhe pa grim.

Tact Watches

“Nuk desha të them se kjo foto të duket si: “Ju qofshi!”, po ja ku jemi, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

Përndryshe, Bora vazhdon të jetë njëra prej femrave më të përfolura në portale gjatë kësaj kohe.


Të Ngjajshme

Kjo është arsyeja dhe e vërteta mbi ndarjen e Bleros me Afronën

Majlinda ndan momentin më të mirë me të birin

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Leave a Comment