September 29, 2022
Portali Shprehja

Boshatiset plazhi i Shëngjinit, shiu largon pushuesit nga bregdeti

Lezha është përfshirë nga moti me shi, ndërsa gjatë ditës së sotme plazhet janë boshatisur plotësisht.

Në bregdetin e Shëngjinit pushuesit janë larguar, për rrjedhojë është krijuar trafik i rënduar dhe kaos në lëvizje.

Segmentet më problematike deri më tani janë rruga e Shëngjinit dhe segmenti Milot-Balldre.

.

Të Ngjajshme

Theret me thikë një i mitur në Shkup

Përse rinia zgjedh universitetet e shteteve të huaja për studime?

Pasi ta lexoni këtë lajm, kurrë më nuk do të hezitoni të bëni botox

Leave a Comment