June 22, 2021
Portali Shprehja

Brenda ditëlindjes së parë të djalit të Ryva Kajtazit

Sonte ka festë në familjen e Ryva Kajtazit. Djali saj Froni feston ditëlindjen e parë, shkruan “Kosovarja”. View this post on Instagram A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) Këngëtarja e dashur solli disa momente brenda festës madhështore të princit të saj. Ajo u kujdes që gjithçka të duket perfekte dhe e dekoruar në mënyrën […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment