November 29, 2021
Portali Shprehja

Bruno na emocionoi të gjithëve me postimin për Fifin (VIDEO)

Bruno sapo na dhuroi emocione të forta përmes postimit në Instagram.

Ai ka krijuar një duet me Fifin, edhe pse ajo është brenda shtëpisë së BB VIP, duke përdorur zërin e saj dhe të vetin.

Tact Watches

Artisti, mik i ngushtë i Fifit, tha se edhe pse ajo nuk e sheh këtë krijim, do ta ndjejë nga larg.

Mbani lotët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNO (@iambrunooooo)


Të Ngjajshme

“Bashkë do t’i vazhdojmë planet që kemi”, ministrja e Drejtësisë motivon Adriana Matoshin e cila po përballet me tumor

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Tuna ironizon keq kolegët e saj për urimet për Festën e Flamurit

Leave a Comment