August 2, 2021
Portali Shprehja

Bujar Qamili e Shkëlzen Jetishi pijnë birra të ftohta në Patok

Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i dashur nga Gjakova, Shkelzen Jetishi dhe ylli i muzikës popullore shqiptare, Bujar Qamili, janë parë duke drekuar sëbashku në Patok të Shqipërisë. Çfarë i ka bashkuar ata? Po drekojnë vetëm se janë miq e koleg të mirë, apo po “gatuajnë” ndonjë hit? Dy këngëtarët kanë edhe një projekt të […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment