June 23, 2021
Portali Shprehja

Bujrëm, 12 euro bileta për Zvicër! – Iliria News Agency

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka bërë të ditur se së shpejti do të nisin fluturimet nga Aeroporti i Kukësit.
E ky lajm do t’i gëzojë edhe kosovarët.
“Se ç’ishin ca miq që thoshin Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit ishte sa për fushatë, po unë s’bëj asgjë sa për fushatë dhe çfarë bëj e them e çfarë them e bëj, kështu që bujrum me Air Albanian në portën e hapur të qiellit të Kukësit
Po nuk mbaron me kaq, lajme të tjera nga ky front së shpejti.
*** 1€ + taksat domethënë:
Kukës – Zyrih 12 EUR,
Zyrih – Kukës 28.66 EUR,
Kukës – Stamboll 12 EUR,
Stamboll – Kukës 23 EUR.

Të Ngjajshme

Policia aksion në Kukës e Has, arrestohen 6 persona, sekuestrohet drogë dhe fara kanabisi – Iliria News Agency

admin

Shqipëria me rritjen më të lartë të vdekjeve në Europë – Iliria News Agency

admin

Albin Kurti pritet sot nga presidenti francez Emmanuel Macron në Pallatin Elisee, ja temat e takimit – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment