January 18, 2021
Portali Shprehja

Burgoset aktorja e njohur pas vdekjes së të dashurit

Aktorja e Bollywoodit, Rhea Chakraborty është futur në burg me akuzën se ka blerë drogë për të dashurin e saj, aktorin Sushant Singh Rajput, i cili u gjet i vdekur më 14 qershor.

Sushant Singh Rajput u gjet i vdekur në banesën e tij në Mumbai dhe pas hetimeve policia tha se aktori kishte vrarë veten.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Familja e aktorit ngriti padi ndaj të dashurës së tij duke e akuzuar se e çoi drejt vetëvrasjes.

Rhea i ka hedhur poshtë të gjitha akuzat e familjes së të dashurit duke i kërkuar edhe Ministrit të Brendshëm, Amit Shah një hetim të drejtë mbi vdekjen e Rajput.

Gjithashtu janë arrestuar edhe vëllai i aktores, Showik dhe ish-menaxheri i aktorit, Samuel Miranda pasi akuzohen se financuan blerjen e drogës që konsumonte Rajput.

Pas ngjarjes, Rhea është sulmuar në rrjete sociale dhe është quajtur “gjuetare pasurie” duke u akuzuar se bëri Rajput të varur nga droga për ta çuar drejt vetëvrasjes.


Të Ngjajshme

Morena ekspozon të pasmet në fustan të shkurtë

admin

Vajza e Lutfiut shfaqet e zjarrtë para pasqyrës

admin

Ja çfarë pune bën partneri i vajzës së Albërie Hadërgjonajt

admin

Leave a Comment