June 22, 2021
Portali Shprehja

Burim Hoxha ndan një foto të bukur familjare

Edhe pse nuk është edhe aq aktiv në skenën muzikore, Burim Hoxha mbetët i dalluar me zërin që ka. Duke qenë aktiv me postime të shumta, ai gjithmonë qëndron në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”. Në këtë foto të fundit, ai shihet pranë vajzës dhe gruas së tij. Me kombinimin perfekt që kanë bërë, […]

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Leave a Comment