September 24, 2020
Portali Shprehja

Burri i dehur rrah gruan në Pejë

Një person është arrestuar për shkak se e kishte sulmuar bashkëshorten e tij.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 18:00, në Pejë.

Siç thuhet në raport, i dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit, të cilit i është bërë matja dhe ka rezultuar 1.45 promilë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se e kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. I dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit të cilit i është bërë matja dhe ka rezultuar 1.45 promilë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia zbulon në Koshare gjashtë plantacione me bimë narkotike ‘Canabis Sativa’

admin

Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, lëndohet një person

admin

Aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan, lëndohen dy persona

admin

Leave a Comment