January 21, 2021
Portali Shprehja

Burri i Edona Lalloshit më i lumtur se kurrë

Edona Llalloshi është këngëtarja e pëlqyer e publikut, që në çdo paraqitje le përshtypje shumë pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Edona, cilësohet si këngëtare shumë serioze dhe që nuk e tepron në asnjë aspekt.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këngëtarja e famshme kosovar me karrierë të gjatë, ka një martesë të lumtur, ani pse nuk preferon të flasë shpesh për familjen dhe jetën private.

Përtej kësaj, Edona ka një jetë për lakmi. E, bashkëshorti i saj sa herë është nënë shoqërinë e familjes, gjithmone buzeqesh me kaq lumturi, shkruan “Kosovarja”.


Të Ngjajshme

Vdes nga koronavirusi piktori i njohur shqiptar

admin

Aktorja tregon hapur: Gjatë karantinës burri më ka rrahur

admin

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

admin

Leave a Comment