July 28, 2021
Portali Shprehja

Burri i Edona Llalloshit, zotëri i vërtet

Edhe Edona Lalloshi ka nisur sezonen e ngjeshur të dasmave e ahengjeve, që i kishte munguar mjaftë, shkruan “Kosovarja”. Me largimin e masave, po jehon zëri i këngëtarëve në dasma e gëzime të ndryshme familjare. Edona, është e sukseshme, e pa varur dhe shkëlqen ndoshta edhe për faktin se e ka një burrë mjaftë zotëri […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment