August 2, 2021
Portali Shprehja

Burri i Sases nervozohet keq

Sasa kohëve të fundit është personi më i komentuar rreth dashurisë së re që ka krijuar. Ajo dhe Keith janë ndër çiftet më të dalluar pasi që kanë diferencë të madhe në moshë, shkruan “Kosovarja”. Përkundër kësaj, ata shprehin në shumë momente dashurinë e madhe që kanë mes veti. Me publikimet e shumta të imazheve, […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment