April 13, 2021
Portali Shprehja

Burri i Shkurte Fjezës rezulton pozitiv me Covid-19

Hajrush Behluli ka bërë publik lajmin se është infektuar me virusin Covid-19, shkruan “Kosovarja”.

Bashkëshotri i Shkurte Fejzës përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur dhe tash e tri ditë është duke u ballafaquar me koronavirusin.

“Përshëndetje miqësia ime më në fund më sulmoj edhe mua ky armik i pergjithëshëm Covid19. Sot është dita e tretë prej se u diagnostifikova me test pozitiv. Ju lutem dhe apeloj të ruheni sa të mundeni se nuk qenka i lehtë.” ka shkruar ai në Facebook.

I urojmë shërim të shpejtë!

 


Të Ngjajshme

“Bëm nënë të të ngjaj”, vajza e Gjyste Vulës po çmend meshkujt

admin

Mozzik ndan imazhin më të mirë me vajzën

admin

Ryva Kajtazi mes lotëve tregon lindjen e vajzës pas dy abortet që ka përjetuar

admin

Leave a Comment