October 25, 2021
Portali Shprehja

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Adelina Ismaili mbetët një emër i njohur tek publiku.

Ajo me bukurinë natyrale që ka, në çdo kohë është pjesë kryesore e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Me aktivitetin e shumtë në rrjete sociale, Adelina duket perfekte dhe ua kalon të gjitha femrave me përkushtimin që ka për paraqitjen fizike.

E, këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që buzët e saja janë gati të pëlcasin.

Ju duket kështu?


Të Ngjajshme

Penalizohen të gjithë banorët e Big Brodher VIP, kanë thyer rregullat

Xhensila tregon belin e hollë dhe linjat bombastike

Graniti ka në mendje një vajzë jashtë? Flet shoku i tij i ngushtë: “Ka qenë i dashuruar…”

Leave a Comment