January 28, 2022
Portali Shprehja

Cassano kthehet të kritikojë Juventus-in: Është shqetësuese nëse e mendojnë vërtetë këtë

Antonio Cassano, i ftuar në BoboTv, ka analizuar Superkupëne e Italisë të fituar nga Inter-i të mërkurën e kaluar.

“Kam dëgjuar Allegri-n dhe disa lojtarë të indoktrinuar nga ai se Juventus ka bërë një ndeshje të mirë kundër Inter-it”, ka thënë Cassano.

Tact Watches

“Nëse të mbrohesh për 120 minuta do të thotë të bësh një ndeshje të mirë, atëherë nuk kuptoj asgjë. Inter ka luajtur futboll dhe është shpërblyer dhe e ka merituar fitoren.

“Unë nuk mund të mendoj se Juventus mund të vazhdojë të luajë kështu. Nëse janë të bindur me të vërtetë se po luajnë mirë, kjo është shqetësuese”.

.

Të Ngjajshme

United e bleu si super talent duke paguar 22 mln euro, tani e huazon në Skoci!

admin

E KRYER | Interi merr edhe një sulmues, paguan 800 mijë euro rrogën e tij!

admin

ANGLIA E ÇMENDUR PAS BROJA | Southampton tenton ta mbajë, Newcastle ofron shumë para por Chelsea…

admin

Leave a Comment