September 29, 2022
Portali Shprehja

Çavi barazon rekordin e Zinedin Zidanit me Realin

Skuadra e Barcelonës triumfoi në transfertë kundër Kadiz me rezultatin 4-0, ndërsa trajneri i skuadrës katalonase Çavi ka barazuar një rekord të Zinedin Zidanit. Në krye të katalanasve, Çavi ka arritur të përfundojë 17 ndeshje radhazi pa humbje.

Këtë rekord më parë e kishte vendosur francezi Zidan në krye të Realit dhe tani Çavi e ka barazuar dhe ka mundësinë të tejkalojë në vazhdim të sezonit në La Liga. /abcnews/

.

Të Ngjajshme

BE transferon mbi 5 milionë euro në buxhetin e Kosovës

Theret me thikë një i mitur në Shkup

Përse rinia zgjedh universitetet e shteteve të huaja për studime?

Leave a Comment