March 21, 2023
Portali Shprehja

Çellsi futet në “garë” për shërbimet e holandezit te Barca

“Blutë” e Londrës duket se nuk janë mjaftuar nga 326 milionë eurot e shpenzuar në merkaton e dimrit dhe tashmë po mendojnë për transferimet e reja, në fraksionin e ri të merkatos.

Sipas mediave spanjolle, Çellsi ka hyrë në “garë” për shërbimet e holandezit te Barcelona, Frenki de Jong, me “blutë” që janë të gatshëm të derdhin në arkat e “katalanasve” plot 80 milionë euro për “tulipanin”.

Ndërkaq, kujtojmë se për mesfushorin hollandez në garë që nga viti i shkuar janë dhe “gjigandët” e Premier Ligws, Man. Junajted, mirëpo “blutë” duket të jenë më të favorizuar me De Jong, i cili nuk e dëshiron kalimin te “Djajtë e Kuq”.

.

Të Ngjajshme

Kjo do ju interesoj më shum duhanpirësve! 10 ushqimet që pastrojnë trupin nga nikotina

Sonte zyrtarisht nis stina e pranverës

5 vendimet që duhet t’i merrni para moshës 30-vjeçare, përndryshe jeta do ju shkoj për kot!

Leave a Comment