April 12, 2021
Portali Shprehja

Çenari ia vendosë djalit syrin e kaltër

Tolgahan Sayışman është aktori i njohur turk e shumë i dashur për shqiptarët falë rolit të tij të Cenarit në serialin ‘Lale Devri’.

Ai njëherisht shquhet si mashkulli më i bukur turk, i cili e bëri për vete modelen më të bukur shqiptare Almeda Abazin, shkruan ‘Kosovarja’.

Tolga dhe Almeda tanimë janë prindër të një djali, të cilin shpesh e shohim në rrjetet sociale të tyre.

E së fundmi, është Tolgahan ai i cili ndau një imazh të këndshëm, e që nga frika e mësyshit ia vendosi syrin e kaltër në foto.

‘Marshallah’ i ëmbël e i pashëm si prindërit./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’ me tjetër qëllim

admin

Leave a Comment