10 C
Skopje
October 17, 2018
Jeta

Çfarë do t’i mungojë ish-partnerit nga ju, bazuar te shenja juaj e horoskopit

Të gjithë kanë një të kaluar, ku disave diçka i mungon. Për të ditur më shumë mjafton t’i hidhni një sy shkrimit të mposhtëm ku sipas shenjës suaj të horoskopit këto janë gjërat që ish-it tuaj i mungon nga ju.

1. Dashi

Ish-it tuaj i mungon mënyra fantastike që ju i bëni gjërat. Ata kanë frikë se jeta e tyre do jetë e mërzitshme pa ju në jetën e tyre.

2. Demi

Do e marrë malli për sigurinë dhe dashurinë që ju i keni ofruar gjatë kohës që keni qenë të lidhur së bashku.

3. Binjakët

Atyre do ju mungojë mënyra unike si e shikoni jetën. Binjakët i shohin gjërat e përditshme të jetës në një mënyrë të re. Një binjak, ju ka dhënë kurajën për t’i parë gjërat jashtë të zakonshmes.

4. Gaforrja

Ish-it tuaj do i mungojë prej jush dashuria e sinqertë që i keni dhënë. Askush nuk dashuron si një gaforre.

5. Luani

Ish-it tuaj do i mungojë rëndësia që ju i keni dhënë për gjërat me vlerë në jetën tuaj. Mendimi i ish-it për një luan ka qenë parësori.

6. Virgjëresha

Ish-it tuaj do i mungojë rregulli që i keni vënë në jetë. Virgjëresha si partner, sipas intv.al gjithmonë është munduar të sistemojë gjërat në jetën e personit që dashuron.

7. Peshorja

Atyre do i mungojë paqja që vetëm një peshore mund të ta japë. Peshoret nuk gjykojnë dhe ish-it do i mungojë natyra juaj fantastike.

8. Akrepi

Ish-it tuaj do i mungojë pasioni që ju i bëni gjërat. Nuk është e lehtë të jesh në një lidhje me një akrep, por ish-i juaj me ju ka qenë gjithmonë i gjallë.

9. Shigjetari

Ish-i juaj shpesh kujton momentet që e keni bërë për të qeshur. Një shigjetar i bën gjërat gjithmonë të gëzueshme dhe optimizëm. Kjo gjë, gjithmonë do t’ju mungojë nga partneri shigjetar.

10. Bricjapi

Nga një partner bricjap do ju mungojë stabiliteti. Bricjapi i ka treguar ish-it se çdo gjë mund arrihet nëse punoni fort.

11. Ujori

Ish-in tuaj do e marrë malli, për faktin se e keni bërë të ndihet vetvetja. Ujorët e kanë ndihmuar atë, të mos e ketë problem nëse të tjerët do e paragjykonin.

12. Peshqit

I dashur peshk, ish-it tuaj do i mungojë mënyra plot ngjyra që e shihni ju botën. E keni ndihmuar edhe atë ta shikojë botën në mënyrat më interesante.

Artikuj të ngajshëm

Ushqimi numër 1 në botë për luftimin e alergjisë!

shprehja

Po, jam nënë e një vajze, por këtë gjë nuk ma kishte thënë askush deri më sot!

shprehja

Mënyrat më të mira për të larguar mosbesimin ndaj vetes

shprehja