September 27, 2021
Portali Shprehja

Çfarë krimi ka bërë moderatorja e njohur Fitore Rexhepi?

Fitore Rexhepi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Fitorja tash e disa vite prezanton emisionin “Imazh” në RTK. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale dhe kjo e bënë atë që të jetë akoma më afër ndjekësve dhe njerëzve që e duan, shkruan “Kosovarja”. Fitorja tregon pothuajse çdo copëz të jetës […]

.

Të Ngjajshme

Ledri rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Leave a Comment