December 3, 2020
Portali Shprehja

ÇFARË MAGJISTARI!!! Kevin de Bruyne fantastik sonte ndaj Anglisë. Ky pasim ishte art (VIDEO)

Padyshim që një ndër mesfushorët më të mirë këtë moment, pa e ekzagjeruar aspak, është Kevin de Bruyne i Manchester City dhe fati i madh për Belgjikën!
E ka thënë Guardiola, por edhe shumë trajnerë të tjerë, por shpesh idetë fantastike të tij nuk finalizohen nga shokët e ekipit, ashtu si në sfidën e Ligës së Kombeve në Angli ndaj “Tre Luanëve”…

Një pasim i artë thuajse nga vende, me të jashtmen e këmbës, duke e nxjerrë Carrasco përballë portierit por sulmuesi ka gabuar në diagonalen e tij!

.

Të Ngjajshme

Juventusi vuajti 20 minuta, Pirlo: Kurrë nuk kam parë që një ekip të dominojë 90′

admin

CHAMPIONS: Giroud shkruan historinë me “poker”, Chelsea mposht Sevilla-n dhe fiton grupin  

admin

GRIEZMANNNNN!!! Rilindja e francezit te Barcelona, gol me thembër në Hungari (VIDEO)

admin

Leave a Comment