November 28, 2020
Portali Shprehja

Çfarë po e mërzitë kështu Afërditën?

Këngëtaren e njohur, Afërdita Demakun jemi mësuar gjithmonë ta shohim të buzëqeshur.

Me imazhe të ndryshme në rrjete sociale, ajo gjithmonë tërheqë vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Duke u kujdesur për paraqitjet fizike, ajo duket mahnitëse në secilin imazh që poston.

Por, këtë herë ajo befason teksa duket shumë e mërzitur dhe pa disponim.

Athu, çfarë po e mundon kështu Afërditën?


Të Ngjajshme

Gold AG lanson këngën “Babë e djalë”

admin

Nënë e bijë të veshura kuq e zi, urojnë festën e flamurit

admin

Sabri Fejzullahu me familje shkon në Shqipëri për ditën e pavarësisë

admin

Leave a Comment