September 26, 2020
Portali Shprehja

Çfarë po ndodh me fytyrën e gruas së Gold Ag

Reperi patriot, Gold Ag ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat thotë se do ti prezantoj së shpejti para publikut, shkruan “Kosovarja”.

Se kur e me çka do të vijë Gold Ag, mbetet të shihet më tej, e njoftimi i tij po që i ka bërë fansat kurioz.

Edhe jeta private e këngëtarit po përflitet mjaftë, sidomos pas marteses me Ermiren, e cila thuhet të jetë doktoreshë.

Në një nga fotot e fundit, Ermira duket e tjetërsuar nga efektet e filterave dhe programeve që përmirësojnë imazhin, shkruan “Kosovarja”.

Por, ndoshta këtë efekt po e jep edhe shtimi i peshës për shkak të shtatzanisë.


Të Ngjajshme

Ndryshimi drastik i motrave Kardashian ndër vite

admin

Modelja e famshme pozon komplet e zhveshur

admin

Vdes në moshën 26 vjeçare aktorja e njohur

admin

Leave a Comment