October 1, 2023
Portali Shprehja

Çfarë predhe, Enis Bardhi “fundos” Italinë dhe Donarumën

Enis Bardhi shënon golin e barazimit në Shkup, në stilin e tij, nga goditja e lirë. Në minutën e 80-të të takimit në stadiumit “Todor Proeski”, mesfushori shqiptarë dërgoi një predhë të vërtetë në portën e Italisë, duke mos lënë asnjë hapësirë për intervenim edhe për portierin me nam, Xhanluixhi Bunfon.

Goli i Bardhit, ngriti në këmëbë të gjithë 28 mijë spektatorë në stadiumin “Todor Proeski”. Ky gol nxiti në maksimum atmosferën në stadiumin në Shkup, ndërsa edhe futbollistët e tjerë morrën nxitjen e duhur që të japin maksimumin.

.

Të Ngjajshme

Dua Lipa në filmin kinematografik, sëbashku me John Cena

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

admin

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Leave a Comment