5.1 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Chris Brown bëhet baba për herë të dytë

Reperi i njohur amerikan, Chris Brown, ka mirëpritur fëmijën e tij të dytë.

Këngëtari 30-vjeçar dhe ish e dashura e tij, modelja, Ammika Harris, janë bërë prindër të një djali. Ky është fëmija i dytë për Brown, pasi ai tashmë është babai i vajzës 5-vjeçare Royalty, të cilën e ndan me ish të dashurën Nia Guzman.

Harris postoi një mesazh të fshehtë të enjten në historinë e saj në Instagram duke aluduar ardhjen e foshnjës, me përshkrimin “Unë isha e dashuruar, kur të pashë për herë të parë”.

Brown, ndërkohë, ndau një foto të vetes me titullin, “11-20-2019”, i cili mund t’i referohej datës së lindjes së foshnjës.

Brown, ndërkohë, ndau një foto të vetes me titullin, “11-20-2019”, i cili mund t’i referohej datës së lindjes së foshnjës.

Megjithëse tashmë kanë një fëmijë së bashku, Brown dhe Harris aktualisht nuk janë çift. 

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja