May 21, 2022
Portali Shprehja

Çifi simpatik festojnë ditëlindjen në të njejten ditë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë sot ditëlindjet e tyre.

Dyshja sipatike janë një çift shumë i dashur edhe për publikun në të gjitha trojet shqiptare, shkruan, shkruan”Kosovarja”.

Tact Watches

Arbana feston ditëlindjen e saj të 39-të, ndërsa Eduardi ditëlindjen e 33-të.

Ata janë shumë të dashuruar dhe të lumtur, dhe as difernca e moshës nuk iu ka bërë fare problem në marrëdhenien e tyre.

Arbana dhe Eduarti janë prindër të një djali.


Të Ngjajshme

Kjo është arsyeja dhe e vërteta mbi ndarjen e Bleros me Afronën

Majlinda ndan momentin më të mirë me të birin

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Leave a Comment