November 29, 2020
Portali Shprehja

Çifti i famshëm ndahen pas tre vitesh martesë

Cardi B dhe Offset janë ndarë. Këngëtarja 27-vjeçare e “WAP” ka bërë kërkesë për divorc nga super ylli i Migos.

Një kërkesë divorci u paraqit në Gjykatën Superiore, Fulton County, Georgia nga Belcalis Almanzar v. Kiari Cephus, njoftoi së pari Hollywood Unlocked, ndërsa përfaqësuesit nuk janë përgjigjur ende për komente.

Me të vërtetë duket se Cardi B bëri kërkesë për divorc nga Offset në Fulton County, Georgia mëngjesin e ditës së martë.Seanca është caktuar për 4 nëntor 2020.

Duke i dëshiruar të dy më të mirët, ”shkroi avokati dhe autori Adrienne Lawrence në Twitter së bashku me një dosje në duar.

NEW YORK, NY – SEPTEMBER 12: Cardi B (L) and Offset attend NYLON’s Rebel Fashion Party, powered by Land Rover, at Gramercy Terrace at Gramercy Park Hotel on September 12, 2017 in New York City. (Photo by Craig Barritt/Getty Images)


Të Ngjajshme

Tayna duke ekspozuar gjoksin, thotë së ngjason me këtë këngëtare

admin

Nikolla: Sot për herë të parë shqiptarët festuan me flamur kombëtar

admin

Vajzat binjake të Vjosa Osmanit me paraqitje të veçantë për Ditën e Flamurit!

admin

Leave a Comment