May 16, 2021
Portali Shprehja

Çifti i njohur shqiptar i japin fund lidhjes disa vjeçare

Prej disa kohësh mund të mos kemi dëgjuar sa i përket (ish)-çiftit Mark Marku e Nora Muçaj. Mesa duket, jo pa arsye! Tashmë është konfirmuar se pas disa vitesh bashkë, Marku dhe Nora i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin. Dyshja që bashkë kanë edhe dy fëmijë e kanë parë të udhës që të ndahen pas […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment